Główne menu

BIURO RACHUNKOWE

DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

KONTAKT

LINKI WWW

www.mazowia.eu
www.parp.gov.pl
www.efs.gov.pl

A-Consulting Aldona Olszewska firma szkoleniowa i biuro rachunkowe

zaprasza nauczycieli w wieku 45+ ze szkół gminnych i wiejskich z powiatu żuromińskiego, płońskiego i mławskiego do uczestnictwa w projekcie „Nauczyciel XXI wieku”

Zakres tematyczny projektu obejmuje:

-Zajęcia z zakresu technologii informacyjno komunikacyjnej

-Zastosowanie nowoczesnego oprogramowania w procesie dydaktycznym

-Wykorzystanie Platformy Moodle i tablicy interaktywnej w pracy z uczniem

 

Ilość godzin szkolenia - 60. Zajęcia planowane są średnio 1 raz w miesiącu w ilości 6 godz. dydaktycznych na jednym spotkaniu.

Obok szkoleń odbędą się lekcje otwarte oraz   konsultacje metodyczne. W projekcie uczestniczyć będzie 15 osób z każdego powiatu, tj. łącznie 45 osób, w tym co najmniej 5 mężczyzn.

Miejsca szkoleń- miasta powiatowe tj. Płońsk, Mława i Żuromin.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Uczestnikom zapewniamy materiały szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu oraz catering.

W projekcie preferowani są nauczyciele przedmiotów humanistycznych ( co najmniej 30 osób spośród 45 uczestniczących w projekcie).

Okres realizacji projektu styczeń- grudzień 2011 rok.

Każdy z uczestników proszony będzie o wypełnienie dokumentów tj. deklaracji uczestnictwa, zgody na przetwarzanie danych osobowych i ich przedstawienie na formularzu oraz przedłożenia zaświadczenia ze szkoły/placówki oświatowej o doświadczeniu pracy pedagogicznej lub zatrudnieniu na stanowisku nauczyciela. W przypadku chęci wystąpienia o zwrot kosztów dojazdu prosimy także o dostarczeniu zaświadczenia z PKS. Wszystkie dokumenty są dostępne na stronie internetowej w zakładce "dokumenty do pobrania"

Biuro projektu:

A-Consulting Aldona Olszewska

Ciechanów ul. Mickiewicza 1/12

Tel. 23 672 79 69 ; 604291137; 514829385

www.aconsulting.pl email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.